Těší mě!

Jsem fotografka, web designer a v neposlední řadě i drone girl. Věnuji se především budováním značek a podnikání svých klientů. 

Jsem tady pro ty, kteří potřebují dát svému produktu či službě směr. Věřím, že nejen díky krásnému webu a promyšlené marketingové strategii si k vám najdou vaši ideální zákazníci cestu. 

Návrh bez názvu (8).png
portrait.jpg

Asi jako většina fotografů jsem vyrůstala s foťákem v ruce. Oproti tomu do zákoutí tvorby webu a designu jsem začala pronikat, až když jsem sama potřebovala online prezentaci. Už to jsou 4 roky a mám za sebou desítky funkčních webů.

Nicméně jako v každém odvětví, i v tomto je třeba se stále vzdělávat. V roce 2022 mě čeká několik kurzů zaměřených na UX, psychologii a kódování.

Touha tvořit něco minimalistického a krásného mě provázela od malička. Tak jsem spojila všechno, co nejlíp umím. Teď pomáhám kreativním lidem a podnikatelům ukázat jejich služby nebo značku v tom nejlepším světle. Zároveň mám možnost posouvat jejich podnikání na vyšší úroveň a spojovat je s jejich ideálními klienty. 

DSC04488.jpg

Moje zkušenosti v číslech

Web design

3 roky

Instagram

marketing

5 let

Focení

10+ let